Úvodní strana » Ceník » Školy v přírodě

Školy v přírodě

Penzion s širokými možnostmi výletů do okolí: Karlova Studánka, Mořské oko (krásný zatopený kamenolom), vojenské bunkry v okolí, atd. Přibližně 100 m od penzionu je v odpoledních hodinách k dispozici hřiště s umělým povrchem, přímo u hotelu travnatá plocha pro různé hry. Celkem 2 učební místnosti (pro cca 50 osob a 25 osob).


Cena dítě/noc       355,-Kč

 

 

 • Na 12 platících dětí 1 pedagog ZDARMA

 • v ceně zahrnuta plná penze (5x denně) i pitný režim


 • Bližší informace k ubytování

 • Celoročně poskytujeme ubytování v budově s 35 lůžky , všechny pokoje mají  vlastní sociální  zařízení. Příjezd a odjezd dle dohody .

 • Vyjdeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, jelikož můžete využívat celý areál jen pro sebe a nejste nikým a ničím rušeni.

 • První den začíná obědem, poslední den snídaní. Možnost příkoupení obědu nebo balíčku poslední den. Stravování:  Plná penze 5x denně, celodenní pitný režim.

 • Časy jídel jsou určeny aktuálním provozním řádem nebo dle domluvy. Menu stravy je jednotné.  Zvláštní stravovací režim např. bezlepkovovou nebo bezmléčnou dietu je možné předem domluvit.

 • pobyty 4 noci/5dní : pondělí až pátek (lze dohodnout i jinak)  .

 • Doprovod zdarma - na každých dosažených 12 dětí + 1 osoba doprovodu zdarma

 • Všeobecné a ubytovací podmínky

  Ubytovaní je v nástupní den k dispozici od cca 12  hodin nebo po dohodě, poslední den je nutné uvolnit do 10 hodin,pokud není dohodnuto jinak.  Zavazadla Vám při příjezdu/odjezdu uschováme, k dispozici spol. místnost.  Ubyt.objekty jsou vybaveny lůžkovinami a povlečením (bez ručníků). Poslední den pobytu ŠVP předává objekty v řádném stavu. V  budově je vhodná domácí obuv. Denní úklid je zajišťování na sociálních zařízeních a všech spol.prostorech. 

  Rezervační poplatek ve výši cca 40% dle dohody,minimálně však 2 měsíce před nástupem.

  Vyúčtování: hotově po příjezdu (even. fakturou - musí být dohodnuto předem v objednávce).  Pobyt účtujeme podle skutečného počtu osob !!!

  Zdravotník není ve středisku přítomen, nejbližší zdravot. zařízení : Nemocnice s poliklinikou v Brnutále, MUDr. David Walovicz,tel: David Walovicz, Horská služba,tel: 602 666 603, Akutní případy se řeší standardně rychlou záchrannou službou 155.

  Středisko splňuje hygienické požadavky pro pořádání dětských zotavovacích pobytů, hyg.dozor: Krajská hyg.stanice Olomouc, pobočka Bruntál.

  Provádíme pravidelné rozbory  pitné vody (rozbory jsou k dispozici na středisku nebo na vyžádání u společnosti VaK Bruntál)

  Jídelní lístky sestavujeme vždy v týdnu před akcí (možnost konzultace).

  Smlouvy pro školy vystavujeme, zasíláme pouze rezervační a vyúčtovací faktury, kde je vše potřebné uvedeno. Případné smlouvy nám zaslané potvrzujeme - pokud jsou skutečnosti v nich uvedené v souladu s našimi Všeobecnými a platebními podmínkami.


   

 • Veškeré Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme :

Telefonicky: 608 713 898
Emailem: penzionmerlin@volny.cz


Pobyt objednávejte buď telefonicky

 

608 713 898 

nebo emailem

penzionmerlin@volny.cz